2N® Indoor Touch nabízí přehled zmeškaných hovorů

Podívejte se, kdo byl u Vašich dveří! 2N® Indoor Touch s aplikací 2N® Helios IP Mobile ve verzi 4 přináší vylepšenou funkci „Zmeškané hovory“ s obrázkem volající osoby.

08.12.2015

Víte, kdo vám zvonil přes interkom u vstupních dveří do domu, když jste nebyli doma? Nebo kdo Vás chtěl navštívit, když jste měli zapnutý režim „Nerušit“? Na komunikátoru 2N® Indoor Touch s vylepšenou aplikací 2N® Helios IP Mobile ve verzi 4 si nově snadno zobrazíte seznam všech zmeškaných hovorů.

A to není vše! U každého hovoru najdete i obrázek osoby, která v čase vytočení hovoru stála před interkomem. Lehce tak poznáte, zda to byl váš známý nebo cizí osoba. Navíc v této aplikaci najdete i seznam všech příchozích i odchozích hovorů, a to včetně času jejich uskutečnění. Rovněž pokud máte na domě nainstalovaných více interkomů (např. u předního i zadního vchodu), dokážete díky označení interkomů v síti snadno zjistit, z kterého z nich byl hovor uskutečněn.

Praktické využití náhledu zmeškaných hovorů na komunikátoru 2N® Indoor Touch můžete vidět v následujícím videu.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.