2N finišuje přípravy na výstavu ISE 2015

Největší světová výstava systémové integrace Integrated Systems Europe (ISE) přivítá návštěvníky už 10. února 2015 tradičně v nizozemské metropoli. Svá nejnovější řešení z oblasti kontroly vstupu a home automation zde představí i 2N.

10.12.2014

Od své loňské účasti na tomto významném veletrhu 2N usilovně pracovala na novinkách z kontroly vstupu a home automation. Tato řešení nejenže výrazně zvyšují bezpečnost každé domácnosti, ale navíc usnadňují i její řízení a přispívají k většímu komfortu jejích obyvatel. Lze je snadno integrovat s domácími systémy a s jejich pomocí tak ovládat například osvětlení či audio-video zařízení v jednotlivých částech domácnosti.

Chytrá řešení od 2N však nejsou určena pouze pro domácnosti, ocení je i firmy, veřejné instituce či školy. Jsou zkrátka nepostradatelným pomocníkem všude, kde je kladen důraz na bezpečnost osob, zajištění majetku a v neposlední řadě na uživatelský komfort.

Chcete si naše produkty osobně vyzkoušet? Pak neváhejte, zaregistrujte se bezplatně pomocí kódu 914618 a navštivte náš stánek 7-V165 v hale 7.

Nadcházející už 12. ročník veletrhu Integrated Systems Europe se koná ve dnech 10.-12.2.2015 v nizozemském Amsterdamu. Jedná se o nejrychleji rostoucí akci ve svém oboru – v roce 2014 se jí zúčastnilo více než 50 tisíc návštěvníků a 950 vystavovatelů ze 140 zemí světa.

Bližší informace o výstavě Integrated Systems Europe získáte na adrese http://www.iseurope.org.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.