2N finišuje přípravy na Intersec v Dubaji

2N opět zahajuje sezónu výstav na dubajském veletrhu Intersec. Představí zde své novinky z oblasti kontroly vstupu a přístupových systémů.

08.01.2016

Na Intersecu chceme poukázat na to, jak naše řešení významným způsobem zvyšují bezpečnost osob v kancelářských objektech, na úřadech, školách, ale i v domácnostech. Rovněž vám předvedeme jejich snadnou instalaci a intuitivní a pohodlné ovládání.

Najdete nás na stánku SA-E48, a to společně s naším obchodním partnerem DVCOM Technology. Budete si moct vyzkoušet kompletní řadu IP interkomů, stylový dotykový komunikátor 2N® Indoor Touch či přístupový systém. Kromě našeho stánku představíme 2N produkty i na společné expozici českých firem v hale 1 na stánku 1-A32. Na výstavu se můžete bezplatně zaregistrovat zde.

Intersec je největším veletrhem zaměřeným na bezpečnost v oblasti Středního východu a jeho význam potvrzují i statistiky. V loňském roce se ho zúčastnilo 1234 vystavovatelů a navštívilo jej více než 27 300 návštěvníků z celkem 118 zemí světa.

Kdy: 17. – 19.1.2016
Kde: Dubai International Convention and Exhibition Centre
Stánek: SA-E48
www.intersecexpo.com

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.