2N Expanduje do USA!

Je nám velkou ctí oznámit založení pobočky 2N, společnosti 2N USA, ve Spojených státech amerických! Nová pobočka, první svého druhu v historii 2N, otevřela své brány tento měsíc v Miami na Floridě.

01.10.2011

Sídlo 2N USA2N USA tvoří sehraný tým zkušených profesionálů a odborníků s mnohaletou praxí v oboru, který se bude zaměřovat na trhy v Severní Americe a Kanadě. Cílem 2N USA je přinášet špičkovou obchodní, marketingovou a technickou podporu svým zákazníkům a zároveň dosáhnout zásadního růstu hospodářských výsledků společnosti na daných teritoriích.

Kancelářské prostory 2N USA budou navíc vybaveny vyspělým tréninkovým centrem a moderním showroomem, které umožní zákazníkům blíže se seznámit s nabízenými produkty a řešeními.

„Jsem nadšen z možnosti vést tým 2N USA a velice se těším na tuto jedinečnou obchodní příležitost, kterou otevření nové pobočky v USA skýtá. Nemohu se dočkat propagace značky 2N ve Spojených státech a zároveň pevně věřím v přenesení pozitivních trendů a využití dlouholetých zkušeností z evropských trhů,“ říká Petr Řačák, Generální ředitel 2N USA.


Team 2N USA

Petr Racak Stepan Gergel Barry Slyper John Kruthoffer Jonatan Feldman

Petr Řačák

Štěpán Gergel

Barry Slyper

John Kruthoffer

Jonatan Feldman

CEO

Business Development
Manager

Business Development
Manager

Business Development
Manager

Product Specialist

 

 

Kontakt:

2N USA LLC Sales Office

7789 NW 48th Street
Suite 295, Doral,
FL 33166 Miami
United States

GSM: +1 954 606 6602
E-mail: sales@2n.cz

2N USA LLC Sales Office
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.