2N® Access Commander – integrace s XProtect® Access

Vyvinuli jsme 2N plugin pro integraci našeho přístupového systému 2N® Access Commander se systémem XProtect® Access od firmy Milestone. Správci systému tak mají možnost sledovat oba systémy přes jedno rozhraní.

24.08.2016


V případě alarmu (dlouho otevřené dveře, vykopnuté dveře, tamper alarm) je žádoucí, aby správce objektu dokázal rychle identifikovat osoby, které se v dané lokalitě v daný čas pohybovaly. Zároveň musí dohledat i příslušný záznam z kamer, které jsou v místě incidentu instalovány. To vyžaduje práci paralelně se dvěma systémy, které navíc musí mít shodně a přesně nastavené časy.

Díky integraci 2N® Access Commander se systémem XProtect® Access je vše dostupné z jednoho místa. Stačí si pouze nainstalovat program XProtect Smart Client od firmy Milestone, díky němuž uvidíte všechny události a alarmy týkající se přístupového systému přímo propojeny s nahrávkami z monitorovacích kamer.

Více technických informací a obrázků společně s jednotlivými kroky, jak toto nastavit, naleznete v našem FAQ.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
24.08.2016 2N Plugin pro XProtect® Access - 1.2.0.0 567.99 kB ZIP
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.